O přípravku Exoderil

Exoderil® expert v léčbě plísní nehtů a kůže celého těla

Plísňové lokální infekce kůže nebo nehtů jsou nepříjemným přenosným onemocněním. Plísňové onemocnění (mykóza) nehtů a kůže lze léčit volně prodejnými léčivými přípravky zvanými antimykotika, kterým je například Exoderil®. Exoderil® ve formě krému nebo kožního roztoku je protiplísňový přípravek s účinnou látkou naftifin, která byla objevena ve výzkumném ústavu Sandoz v roce 1974.1 V ČR je s úspěchem používán více než 18 let.

  1. Mühlbacher J. Clinics in Dermatology. 1992;9:479-485

Nehtová plíseň: Exoderil® kožní roztok

Exoderil® kožní roztok (1% naftifine hydrochloride)

Exoderil® kožní roztok se používá k léčbě plísňových onemocnění kůže, které se vyskytuje zejména v místech zvýšeného výskytu vlhkosti jako jsou kožní záhyby, meziprstní prostory nohou, ale i jiná místa kdekoli na těle. Plísňových onemocnění nehtů. Onemocnění kůže způsobených kvasinkami, léčbě pityriasis versicolor, která je vyvolávána Pityrosporon orbiculare a k léčbě mykóz způsobených druhotnou bakteriální infekcí, zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění)

Další informace

Kožní plíseň: Exoderil® krém

Exoderil® krém (1% naftifine hydrochloride)

Exoderil® krém se používá k léčbě plísňových onemocnění kůže, které se vyskytuje zejména v místech zvýšeného výskytu vlhkosti jako jsou kožní záhyby, meziprstní prostory nohou, ale i jiná místa kdekoli na těle. Plísňových onemocnění nehtů. Onemocnění kůže způsobených kvasinkami, léčbě pityriasis versicolor, která je vyvolávána Pityrosporon orbiculare a k léčbě mykóz způsobených druhotnou bakteriální infekcí, zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění)

Další informace